Google Ads Reklamları

Google Ads reklam yönetimi

GOOGLE ADS REKLAMLARI

İşinizi büyütmenin en hızlı yolu.

İnsanlar işlerini halletmek için ihtiyaç duydukları bilgiler için her saniye Google'a başvuruyor. Google Ads, bu kitleye ulaşmanıza ve onları değerli müşterilere dönüştürmenize yardımcı olan bir dijital reklamcılık çözümüdür.

Neden Google Ads?

Google Ads ile, müşterilere önemli anlarda ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış çok çeşitli reklamcılık ürünlerine erişim elde edersiniz. Google'ın akıllı teknolojisi reklamlarınızdan daha iyi sonuçlar almak için işin zor kısmını yaparken işinizi büyütmeye odaklanın.

Google Ads'in avantajlarından yararlanın

Google Ads, işletmenizi büyütmenize yardımcı olmak için üç ilke üzerine kurulmuştur: alaka düzeyi, kontrol ve sonuçlar.

Alaka Düzeyi

Google Ads, doğru kişilerle doğru zamanda, doğru mesajla bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Reklamlarınız Google Arama, YouTube ve daha fazlasında, bir kullanıcı sizinki gibi ürün veya hizmetleri ararken görünebilir. En alakalı müşterilerin önüne geçmek için anahtar kelimeler ve konum gibi seçenekleri de özelleştirebilirsiniz.

Kontrol

Google Ads size bütçeniz üzerinde tam kontrol sağlar. Her ay, günlük ve reklam başına ne kadar harcayacağınızı siz seçersiniz. Google Ads, ayarlarınıza bağlı olarak, hangi reklamın gösterileceğini belirlemek için ışık hızında bir açık artırma kullanır. Stratejinizi değiştirmek istiyorsanız, reklamınızı kolayca ayarlayabilir, bütçenizi değiştirebilir veya bir kampanyayı duraklatıp yeniden başlatabilirsiniz.

Sonuçlar

Yalnızca web sitenize yapılan tıklamalar veya işletmenizin aranması gibi sonuçlar için ödeme yapın. Ölçüm araçlarımız sitenizin, uygulamalarınızın ve reklamlarınızın nasıl performans gösterdiğini görmenizi kolaylaştırır. Ayrıca akıllı teknoloji, yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için kampanyalarınızı oluşturmanıza, yönetmenize ve optimize etmenize olanak tanır.

Google dijital pazarlama alanları;

Hemen Teklif Al